آتش نشانی و خدمات ایمنی

 1. مانور امداد و نجات و اطفاء حریق در ساختمان های بلند مرتبه به مناسبت ۷ مهر ماه، روز ملی ایمنی و آتش نشانی، توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر و با همکاری جمعیت هلال احمر استان بوشهر، مرکز حوادث و فوریت های پزشکی

 2. توسط سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر برگزار می شود:

  مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر از برگزاری دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی عمومی و اطفاء حریق خبر داد.

 3. با تلاش آتش نشانان شهرداری بوشهر:

  آتش سوزی منزل مسکونی واقع در خیابان عاشوری با تلاش آتش نشانان مهار شد.

 4. معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی شهرداری بندر بوشهر گفت: با اقدام به موقع نیروهای سازمان آتش‌نشانی شهرداری بوشهر آتش سوزی انبار نگه‌داری سلیندر گاز در بوشهر مهار شد.

 5. معاون عملیات سازمان آتش نشانی شهرداری بوشهر گفت: آتش سوزی مجتمع مسکونی امام رضا (ع) محله شهید عاشوری بوشهر بدون تلفات جانی مهار شد.

 6. سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر اقدام به آموزش نکات ایمنی به کودکان و دانش آموزان در ایستگاه آتش نشانی نمود.

 7. آیین بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی در گلزار شهدای شهر بوشهر برگزار شد.

 8. گزارشی از نشست خبری و هم اندیشی رسانه و مدیریت شهری+تصاویر

  نشست خبری و جلسه هم اندیشی شورای اسلامی شهر و شهردار با مدیران رسانه و خبرنگاران برگزار شد. در این نشست خبرنگاران از رسانه های مختلف سوالات خود را در فضایی صمیمانه از شهردار بوشهر و رییس شورای اسلامی شهر مطرح کردند

 9. سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوشهر اعلام کرد:

  به شهروندان توصیه می شود سیم‌های برق بر روی ترمینال با دقت بسته و محکم شود چرا که رعایت نکردن این شرایط باعث گرم شدن سیم‌‌ها شده و زمینه آتش‌سوزی یا اتصال سیم‌ها با ترمینال‌های دیگر را در پی دارد.

 10. میگلی نژاد شهردار بوشهر در نشست ملی بازآفرینی پایدار با حضور وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:

  وی افزود : با وجود اینکه حدود ۱۲ سال هم حریم نیروگاه اتمی به ۵ کیلومتر تقلیل یافته باز هم نیروگاه جهت توسعه محلات آن منطقه همکاری نکرده و خدماتی ارایه نمی کند.از نیروگاه اتمی می خواهیم که جهت اجرای طرح تفضیلی حریم نیروگاه با شه

 11. این بازدید در راستای تقویت و توجه روحیه سازمانی آتش نشانان و تلاشگران عرصه خدمات ایمنی شهر بوشهر صورت گرفت

 12. غلامعلی میگلی نژاد در گفتگوی رادیویی اظهار داشت:

  شهردار بوشهر از احداث کمپینگ دائمی برای مسافرین شهرشهر خبر داد و بر داشتن برنامه های شهرداری برای تقویت زیرساختهای شهری تاکید کرد.

 13. آموزش پیشگیری از حوادث احتمالی در روز چهارشنبه سوری در مقطع راهنمایی و دبیرستان و هچنین دبستان در شهر بوشهر برگزار شد

 14. سینا کودک چهارساله بوشهری با حضور در سازمان آتش نشانی به صورت داوطلبانه به عضویت طرح همیار آتش نشان درآمد.

 15. سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی خبر داد:

  فیصل محبی با تاکید بر ضرورت آشنایی شهروندان خصوصا کودکان با موضوعات ایمنی اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که شهروندان در وقت بروز حوادث دارند عدم آشنایی کافی با ابعاد حوادث و چگونگی مهار آتش است .

 16. در سازمان آتش نشانی شهرداری بوشهر؛

  این آموزش ها به صورت تئوري و عملي توسط كارشناسان سازمان آتش نشاني انجام شد.

 17. میگلی نژاد شهردار مرکز استان در هم اندیشی شهرداران استان :

  شهرداران شهرهای خورموج،اهرم، بوشکان،وحدتیه ، تنگ ارم و بردخون در جلسه هم اندیشی شهرداران استان که به میزبانی شهرداری بوشهر شرکت کرده و بر تشکیل کمیته های تخصصی مشترک شهرداریهای استان تاکید کردند.

 18. این مانور به طور مشترک با دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد

 19. پیام سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر

  به گزارش روابط عمومي شهرداري بندر بوشهر شعار امسال سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بندر بوشهر شهر ایمن با مشارکت شهروندان در سایه همدلی و همزبانی مي باشد.

 20. با آغاز فصل مدارس ،

  به گزارش روابط عمومي شهرداري بندر بوشهر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بندر بوشهر از اول مهر ماه برنامه های آموزشی خود را جهت ترویج فرهنگ ایمنی بصورت عملی در مدارس بوشهر آغاز نموده است.

 21. به مناسبت هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی

  به گزارش روابط عمومي شهرداري بندر بوشهر، دلايل آتش سوزي مي تواند بسيار متعدد باشد. اين گزارش مي افزايد براي بروز آتش سوزي وجود همزمان سه عامل كه به مثلث آتش معروف است مهم مي باشد.

صفحه‌ها

اشتراک در آتش نشانی و خدمات ایمنی