شهردار بوشهر در جمع خبرنگاران اعلام کرد:

تا پايان امسال چهره بوشهر را عوض خواهيم كرد

شهردار بوشهر : تا كنون همه وعده ها و قولهايمان را توانسته ايم به انجام برسانيم و تا پايان سال كاملا چهره شهر را عوض خواهيم كرد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداري بندر بوشهر، غلامعلی میگلی‌نژاد پیش از ظهر امروز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی چند پروژه عمران شهری در بوشهر گفت: تا كنون همه وعده ها و قولهايمان را توانسته ايم به انجام برسانيم و تا پايان سال كاملا چهره شهر را عوض خواهيم كرد.

شهردار بندر بوشهر در ادامه افزود: با توجه به استقبال آقایان از شنا کردن در ساحل بوشهر، برای ارائه خدمات بهتر، رو به روی شهرداری بوشهر با همكاري استانداري و از محل اعتبار استاني اجراي اين پلاژ را آغاز خواهيم نمود.

وی در ارتباط با پروژه ساماندهی خیابان لیان نیز بیان کرد: اجرای آب، برق، گاز و تاسيسات مخابراتي در این خیابان تا حدودی سرعت کار را کند کرد، علاوه بر اين اجراي اين پروژه با اعتصاب كارگران كارخانه هاي سنگ اصفهان كه طرف قرارداد شهرداري بودند همزمان شد اما با رفع مشکلات، هم‌اکنون این پروژه روند عادی خود را طی می‌کند و امیدواریم در موعد مقرر به پایان برسد.

شهردار بوشهر تصریح کرد: عملیات اجرایی پارک خیابان یادگار امام نیز تا چند روز آینده به پایان خواهد رسید و این پارک نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

میگلی‌نژاد با اشاره به طرح‌های عمران شهری در خیابان شهید عاشوری بوشهر بیان کرد: در خیابان شهید عاشوری بوشهر چند پروژه به‌طور همزمان در دست اجراست و این پروژه‌ها در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان انجام می‌شود.

وی افزود: خیابان شهید عاشوری سال‌هاست که در زمان بارندگی به دلیل مشکلاتی که دارد، دچار آب‌گرفتگی می‌شود و یکی از معضلات عمده این خیابان پر رفت‌وآمد همین آب‌گرفتگی در زمان بارندگی است.

شهردار بوشهر خاطرنشان کرد: با اجرای این پروژه‌ها، مشکل آب‌گرفتگی در خیابان شهید عاشوری نیز حل خواهد شد و در زمستان مشکل آب گرفتگی نخواهیم داشت.

ميگلي نژاد تاكيد كرد: در اين خيابان بيش از ۳ ميليارد تومان اعتبار صرف بهبود گذر عابر پياده و پوشاندن كانال ها و هدايت آب هاي سطحي كه در زمان بارندگي ايجاد مشكل مي كرد شده است كه اميدواريم با اجراي اين پروژه، در زمستان امسال شاهد بروز آبگرفتگي در اين خيابان نباشيم.

وي افزود: همچنين پروژه پارك ساحلي تيو تا نگين هم آغاز شد و تا ۶ ماه آينده آن را به اتمام مي رسانيم.

شهردار بندر بوشهر اجراي اين پارك ساحلي را بسيار مهم و زيربنايي دانست و افزود: اجراي اين پارك كار بسيار بزرگ و سنگيني است زيرا احداث اين پارك ابتداي تغيير سيماي پارك هاي ساحلي شهر بوشهر خواهد بود.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.