توسط کمیته ساماندهی کیوسک معاونت خدمات شهری؛

یک کیوسک فرسوده جمع آوری شد

وضعیت کیوسکهای سطح شهر بوشهر در حال ساماندهی است و کیوسکهای متخلف بعداز صدور اخطاریه قانونی لازم جمع آوری می شوند.

کمیته ساماندهی کیوسک شهرداری بوشهر یک کیوسک  واقع در میدان انتظام را جمع آوری کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر، معاون خدمات شهری شهرداری بوشهر با اعلام این مطلب افزود : این کیوسک که به دلیل اتمام دوره قراردادش مدتها به حالت تعطیل بود و باعث سد معبر شده بود جمع آوری شد.

رسول رمضانی با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۱۲۵ کیوسک در شهر بوشهر وجود دارد اظهار داشت: اخیرا ۶ کیوسک دیگر نیز پس از دادن اخطارهای قانونی لازم جمع آوری شده اند. 

در ایان رابطه مسئول کمیته ساماندهی کیوسکهای سطح شهر  نیز در گفتکو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بوشهر ضمن اشاره به این مطلب که طی ماههای اخیر ۴ مجوز جدید کیوسک به متقاضیان داده شده است افزو: بنا به تصمیم شورای اسلامی شهر بوشهر واگذاری کیوسکها با توجه به درخواستهای زیادی که در این باره وجود دارد با دقت و بررسی بالایی صورت می گیرد.

نادر مظفری ضمن تاکید بر نیاز به مصوبه شورای اسلامی شهر برای صدور مجوز جدید اظهار داشت: کیوسکهایی که در سطح شهر بوشهر وجود دارد در حال ساماندهی هستندکه ده کیوسک نیز متعلق به انجمن اداره زندانهاست که وضعیت آنها نیز در حال بررسی است .

وی با اشاره به وقوع تخلفات متعدد در حوزه کیوسکهای شهر اظهار داشت: طبق قانون واگذاری کیوسک به شخص ثالث بدون  هماهنگی شهرداری و یا هرگونه تغییر صنف و یا جابجایی و یا فروش اجناس غیر مرتبط با صنف طبق قرارداد صاحب امتیاز کیوسک با شهرداری ممنوع است و شهرداری موظف است طبق قانون با متخلفین برخورد لازم را داشته باشد.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.