مدیرعامل سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری بوشهر خبر داد:

طرح سامان‌دهی تابلوهای سردرب اصناف در خیابان مطهری بوشهر اجرا می‌شود

فاطمه صفری‌زاده بیان کرد: به دلیل بافت ناهمگون سازه‌های موجود بر سردرب واحد‌های صنفی در بندر بوشهر، ساماندهی و یکسان‌سازی این سازه‌ها در دستور‌کار سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بندر بوشهر قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: در این راستا با اطلاع رسانی‌های گسترده طرح یکسان‌سازی سایه‌بان‌ها، تابلو‌های سردرب و پایه‌دار اصناف شهر بوشهر ساماندهی می‌شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری بندربوشهر اشاره کرد: پس از اجرای این برنامه در قریب‌به‌اتفاق خیابان‌ها و مراکز خرید شهر بوشهر ، از پایان این هفته خیابان مطهری نیز در دستور کار قرار می‌گیرد.

صفری زاده تصریح کرد: در اطلاعیه‌های جداگانه‌ای که از طریق فضای محیطی و تبلیغات درون شهری و همچنین اصناف به کسبه خیابان مطهری اعلام شده از انها درخواست گردیذ مطابق با بند ۲۷ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها جهت ساماندهی و زیباسازی شهری اقدام به جمع‌آوری سازه‌های موجود در سردرب اصناف خود کنند تا از هرگونه خسارت احتمالی که بر عهده صنوف مربوطه است اجتناب شود.

وی ادامه داد: این طرح که با مشارکت اطاق اصناف بوشهر و کسبه انجام شده دارای بازخورد بسیار خوبی از منظر مبلمان شهری برای مردم و بازاریان بوده است.

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.