گفتگوی تلفنی معاون فنی و عمرانی شهرداری بندر بوشهر در برنامه در شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، مهندس صدراله حیدری  در برنامه در شهر سیمای مرکز بوشهر در پاسخ به ابهامات شهروندان گرامی در خصوص پروژه سنگ فرش خیابان های متصل به میدان انقلاب گفت: با توجه به درخواست کسبه پس از اجرای سنگ فرش تردد خودروها مانند وضعیت فعلی صورت خواهد گرفت.

معاون فنی و عمرانی افزود: تا دو هفته ی دیگر نخاله ها از مسیر پروژه پاکسازی خواهد شد و عملیات سنگ فرش، بنایی و لوله گذاری انجام می شود و سنگی که مورد استفاده قرار می گیرد بسیار با دوام از جنس گرانیت به ضخامت ۷ سانتی متر می باشد.

 حیدری بیان نمود: این پروژه به زیباسازی مرکز شهر بوشهر و جذب گردشگران کمک شایانی خواهد نمود و امیدواریم با کمک خود کسبه و اهالی و سایر دستگاه های ذیربط در موعد مقرر پروژه را به بهره برداری برسانیم.

وی تصریح کرد: کسبه محترم در نشست مشترک دغدغه های خود را در خصوص پروژه عنوان نمودند و با در نظر گرفتن شرایط به آنان قول داده ایم که در کوتاه ترین زمان ممکن به بهره برداری برسانیم.

حیدری گفت: تمامی کانال های دفع آب های سطحی در خیابان انقلاب و میدان انقلاب به صورت شبکه لوله گذاری انجام می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری بندر بوشهر اشاره کرد: اگر شرکت برق اعتبار داشته باشد همزمان با این پروژه روشنایی گذر نیز اجرا می گردد و در غیر این صورت ما لوله گذاری برق را انجام می دهیم و این امکان می دهیم که بعد از ما شرکت برق بتواند پروژه روشنایی خود را تمام نماید.

وی در ادامه بیان کرد: پروژه به هیچ وجع متوقف نمی شود و  ۱۵ اسفند ماه پروژه را به بهره برداری می رسانیم.

حیدری در پایان افزود: امیدواریم به همین سرعت پروژه پیشرفت داشته و بعد از اتمام پروژه شرایط به نحوی باشد که رضایت کسبه و شهروندان را در بر داشته باشد.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.