زنگ دبستان نجمه توسط شهردار بندر بوشهر

شهردار بندر بوشهر همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به همراه تنی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار منطقه یک، رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی ، رییس سازمان مدیریت پسماند، مدیر روابط عمومی شهرداری و مسئولین و مدیران استانی در مراسم آیین بازگشایی مدارس دبیرستان دخترانه سهام خیام و دبستان دخترانه نجمه شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، غلامعلی میگلی نژاد در جمع دانش آموزان، مدیران و معلمین دبستان دخترانه نجمه اعلام نمود: سال تحصیلی  ۹۷-۹۶ به معلمین عزیز تبریک عرض می نمایم معلمینی که با علاقه و عشق و انگیزه بالا در جهت بالا بردن سطح علمی دانش آموزان تلاش دارند.

میگلی نژاد افزود: این روز را تبریک عرض می نماییم به والدین محترمی که امروز در اولین روز بازگشایی مدارس به اهمیت تحصیلی فرزندانشان در کنار آنها حضور دارند.

شهردار بوشهر در ادامه بیان نمود: دانش آموزان عزیز خاطره امروز و حضور پدران و مادران خودتان را به یاد داشته باشید. در آینده هر کدام از شماها در بوشهر و  کشور صاحب یک مسئولیت می شوید بعضی از شماها پزشک، بعضی مهندس و بعضی به شغل مقدس معلمی و شغل های دیگر دست پیدا می کنید.

میگلی نژاد اشاره کرد: معلمی شغل شریف و بزرگی است چون هیچ شغلی با ارزش تر از شغل معلمی نیست و من به معلمین این مدرسه که چنین مسئولیتی را در جامعه پذیرفتند تبریک می گویم.

شهردار بوشهر گرامیداشت هفته دفاع مقدس و فرا رسیدن ایام ماه محرم و شهادت آقا ابا عبدالله الحسین (ع) را به همشهریان عزیز و عموم ملت ایران تسلیت عرض نمودند.

میگلی نژاد گفت : انشاء الله که همه شما ها موفق باشید امیدوار هستم سال ۹۷-۹۶ اکثر دانش آموزان کلاس ششم این مدرسه به مدرسه نمونه راه پیدا کنند آرزوی موفقیت برای تک تک شما دانش آموزان داریم و امیدواریم در سال۹۷-۹۶ اکثر دانش آموزان کلاس ششم این مدرسه به مدرسه نمونه راه یابند.

شهردار بندر بوشهر در پایان زنگ بازگشایی دبستان دخترانه نجمه را به صدا درآورد و دانش آموزش در کلاس درس حاضر شدند.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.