جلسه توجیهی و هماهنگی شروع به کار واحد رسیدگی بر تخلفات شهری + تصاویر

جلسه توجیهی شروع به کار واحد رسیدگی بر تخلفات شهری در سالن اجتماعات شهرداری بندر بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر جلسه توجیهی شروع به کار واحد رسیدگی بر تخلفات شهری در سالن اجتماعات  شهرداری بندر بوشهر برگزار شد.

در این نشست فرزین خورشیدیان معاون معماری و شهرسازی در گزارشی از روند آماده سازی آزمون و آماده سازی نیروهای پیشگیری از تخلفات شهری ارائه نمودند.ایشان با بیان اینکه گزینش نیروهای لازم در حوزه رسیدگی بر تخلفات شهری طی یک روند شفاف و با طی آموزش و آزمون تخصصی انتخاب شده اند و جلسات توجیهی با نیروها برگزار گردیده ، از آمادگی و شروع بکار این شرکت در عرصه نظارت بر ساخت و ساز ها و پیشگیری از تخلفات شهری در این حوزه عنوان نمود.

عبدالامیر قاسمی سرپرست شهرداری بندر بوشهر با تاکید بر احترام گذاشتن به شهروندان خواستار نظارت دقیق بر مسائل شهری گردیده و از مسئولین مربوطه خواستند تا نیروهای خود را توجیه نموده ضمن احترام به شهروندان مواد تخلف را در کمال آرامش و با رعایت قوانین مربوطه گزارش نموده و پیگیری لازم را بعمل آورند.

عبدالرسول رمضانی معاون اجرائی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر ضمن تاکید بر این موضوع اعلام نمود که با هرگونه عوامل برخورد نامناسب با شهروندان به شدت رسیدگی خواهد شد و در همین راستا ایشان از شهرداران مناطق خواستار نظارت بر حسن انجام کار عوامل شرکت در رسیدگی به تخلفات شهری شدند. ایشان ابراز امیدواری نمودند شهروندان با عوامل این شرکت همکاری نموده و شاهد کاهش تخلفات شهری باشیم.

در همین راستا شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف از طرف مامورین رسیدگی بر تخلفات شهری می توانند از طریق سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷ موارد را انعکاس نمایند.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.