برگزاری اولین جشنواره بازیافت شهر بوشهر+ تصاویر

اولین جشنواره بازیافت شهر بوشهر به همت سازمان پسماند به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر اولین جشنواره بازیافت شهر بوشهر به همت سازمان پسماند به مناسبت دهه فجر به منظور آشنا سازی کودکان و خانواده ها با طرح های آموزش بازیافت و طرح تفکیک از مبداء با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، مدیران شهرداری و دانش آموزان و برگزیدگان طرح جشنواره تفکیک از مبداء پسماند برگزار گردید.

در این جشنواره حسن شجاعی پور سرپرست سازمان پسماند با حائز اهمیت خواندن زباله پسماند و جداسازی از مبداء برگزاری این جشنواره را در راستای آموزش به کودکان و خانواده ها در راستای اهدا این سازمان و برنامه های آموزشی بسیار موثر خواند و از مدارس و مربیان که در این جشنواره شرکت نموده اند تشکر و قدردانی کردند.

ایشان با بیان اینکه در طرح آموزش های چهره به چهره تا کنون بیش از ۱۲ هزار خانوار آموزش دیده اند این حرکت را آغاز فرهنگ سازی و نهادینه نمودن آموزش های شهروندی در سطح شهر عنوان نمودند و بر تداوم این گونه برنامه های آموزشی تاکید نمودند.

در ادامه ضمن اجرای برنامه های مفرح و شاد نمایشی در قالب نمایش های آموزشی برای کودکان از شهروندان نمونه مشارکت کننده در طرح بازیافت و همچنین مربیان آموزش طرح بازیافت  حوزه مدارس با اهدا لوح و هدیه تقدیر و تشکر به عمل آمد. 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.