گام بلند شهرداری در توسعه سرمایه گذاری در شهر بوشهر + تصاویر

به گزارش واحد خبر و رسانه  مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری جلسه شورای عالی سرمایه گذاری شهرداری بندر بوشهر با حضور مشاور طرح جامع سرمایع گذاری شهر بوشهر برگزار گردید.

در این نشست دکتر ندیم مشاور طرح جامع سرمایه گذاری شهر بوشهر و پدر سرمایه گذاری در ایران  گزارشی از روند مطالعات و خدمات شرکت مشاور ارائه نمودند. در ادامه قاسمی سرپرست شهرداری بندر بوشهرتوسعه منابع پایدار درآمدی و سرمایه گذاری در شهر را با توجه به کاهش منابع درآمدی شهرداری ها، تنها راهکارموثر برای سال های آتی خواند. وی با بیان این که بوشهر ظرفیت های بالایی برای گردشگری و سرمایه گذاری دارد، موفقیت در این عرصه را نیازمند یک طرح مطالعاتی سرمایه گذاری و فرهنگ سازی دانستند. قاسمی سال ۹۷ را سالی عنوان نمودند که این حرکت با حضور مشاوران و ریل گذاری برای جذب سرمایه گذاری و توسعه  شهری آغاز خواهد شد.

دهدار رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر ضمن عنوان این مطلب که شهربوشهر بستر لازم برای رشد سرمایه گذاری در شهر را دارد عنوان نمودند که شورا از طرح های مطالعاتی و سرمایه گذاری برای توسعه پایدار شهری حمایت خواهد کرد. وی ابراز امیدواری نمود که هر چه سریع تر طرح مطالعاتی و حرکت عملی در این خصوص آغاز شود.

در همین خصوص گروه مشاور از تکمیل طرح مطالعاتی و تهیه بسته های سرمایه گذاری تا تیر ماه و برگزاری تالار سرمایه گذاری با حضور صد گروه سرمایه گذار داخلی و خارجی در شهر بوشهر به مدت ۳ روز در نمیه دوم سال خبر دادند. 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.