پذیرایی از مهمانان نوروزی توسط شهرداری بوشهر در

کمپ اقامتی شغاب +تصاویر

شهرداری بوشهر جهت استقرار مهمانان نوروزی در بهار نود و سه به تهیه شش کمپ(سه کمپ چادر دار و سه کمپ خودچادری) اقدام کرده است که کمپ چادر دار شغاب یکی از آن موارد است

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر، کمپ اقامتی شغاب یکی از سه کمپ چادر دار شهرداری بوشهر جهت اقامت و استقرار مهمانان نوروزی است.

این کمپ در پارک ساحلی شغاب برپا گشته است و امسال با دارا بودن سیصد تخته چادر و همچنین ۵۰ دستگاه کانکس مجهز، نقش مهمی در اسکان مسافرین نوروزی به شهر بوشهر دارد.

 کمپ شغاب با دارا بودن شانزده چشمه سرویس بهداشتی و شانزده چشمه حمام توانسته است رضایت مهمانان نوروزی که تمایل دارند اوقات خود را در کنار ساحل خلیج فارس و در محیطی ایمن و آرام طی کنند ، برآورده سازد.

خانواده های مهمانان نوروزی علاوه بر امکانات فوق می توانند از  مسجد کمپ جهت برپایی نمازجماعت و همچنین ظرفشویی، اجاق گاز ، فروشگاه و مکانی جهت شارژ تلفن های همراه بهره مند گردند.

همچنین با برنامه ریزی مناسبی که انجام شده است ظرفیت پارک سیصد خودرو در محیط کمپ شغاب پیش بینی شده است .

هزینه اقامت در کمپ شغاب برای هر شب جهت استفاده از چادرها دویست و پنجاه هزار ریال و برای کانکس ها هر شب پانصد هزار ریال نرخ بندی شده است.

نرخ ارزان و محیط ایمن و امکانات مناسب کمپ شغاب آن را به یکی از انتخابهای خیل بی شمار مسافرین نوروزی در بهار نود و سه تبدیل کرده است.

 

با نصب بنرهای متعددی در سطح شهر و ورودی شهر مسافرین به سمت کمپ شغاب هدایت می شوند

سیصد تخته چادر در محیط کمپ پارک شغاب آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

علاوه بر چادر ۵۰ کانکس مجهز نیز در محیط کمپ مستقر شده است

استقرار یک مسجد و نمازخانه مجهز فضای مناسبی را برای برپایی نماز در محیط کمپ فراهم آورده است

 

ساحل کم نظیر خلیج فارس در پارک شغاب فرصت استثنایی برای استفاده از جذابیتهای طبیعی بوشهر فراهم آورده ات.

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.