با هدف جلب مشارکت شهروندان در توسعه شهری

فراخوان شهرداری بوشهر جهت دریافت ایده ها و پیشنهادهای شهروندان

این فراخوان به منظور افزایش مشارکت جدی نخبگان و شهروندان با شهرداری و مدیریت شهری بوشهر به منظور بهبود روند توسعه و پیشرفت مرکز استان اعلام شده و نسبت به ثبت ایده ها و پیشنهادها اقدام می شود.

شهرداری بوشهر به منظور جلب مشارکت شهروندان از ایده های موثر ، کاربردی و جذاب شهروندان برای توسعه شهر بوشهر استقبال می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر، مدیرروابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بوشهر ضمن بیان این مطلب افزود :یکی از اهداف مهم شهرداری بوشهر ارتقای فرهنگ مشارکت شهروندی در امر توسعه و پیشرفت شهری است که با این نگاه و به منظور هم افزایی تمامی دیدگاههای موثر در استان و کشور برای بهبود وضعیت مرکز استان ، از همه کارشناسان، مدیران اجرایی، اعضای هیأت علمی دانشگاه ها، دانشجویان و عموم شهروندان دعوت می کنیم تا با پیشنهادات و ایده های خود حرکت  مجموعه مدیریت شهری شهرداری بوشهر را بهبود بخشیده و  در این امر مشارکت فعال داشته باشند .

امید پارسایی فر با اشاره به حوزه های متعددی که شهرداری بوشهر در آن فعالیت و خدمات رسانی می کند اظهار داشت : این ایده ها می تواند در حوزه های حمل و نقل شهری، مبلمان و زیباسازی،شهرسازی و معماری، بافت تاریخی و فرهنگی شهر،بهبود ساخت و سازها، فضای سبز ،گردشگری ،آسیبهای اجتماعی-شهری،ورزش محلات،کارآفرینی، برنامه های فرهنگی و هنری، امور عمرانی و خدمات اجرایی، شهر الکترونیک ،پاکیزگی و مدیریت پسماندهای شهری و تفکیک از مبدا، آتش نشانی و خدمات ایمنی و مباحث افزایش درآمد شهرداری و سایر موارد مرتبط با یک شهر زنده و پویا باشد.

پارسایی فر با اشاره به راههای ارتباطی در نظر گرفته شده با شهرداری بوشهر در این رابطه اظهار داشت :شهروندان می توانند ایده ها و پیشنهادات خود را در همه زمینه های مرتبط با شهر به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۰۰۷۷۱ پیامک فرمایند.

پارسایی فر بیان اینکه پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بوشهر به نشانی bushrhcity.ir نیز در این رابطه پذیرای نظرات شهروندان است افزود : شرکت کنندگان در این فراخوان می توانند با ورود به قسمت «ایده های شهروندی» و وارد کردن ایمیل شخصی، ایده و یا نظر خود را وارد کرده و کد پیگیری ارایه شده توسط شهرداری را برای ورودهای آتی و مطالعه پاسخ شهرداری بوشهر دریافت نمایند.

مدیرروابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بوشهر با اشاره به اینکه این فراخوان با شعار« هر شهروند ، یک ایده» اجرا می شود خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه شهرداری در نظر دارد از ایده هایی که ظرفیت کاربردی و اجرایی بالایی متناسب با وضعیت بندر بوشهر دارد استفاده نماید ، شهروندان حتما کدپیگیری خودرا ثبت و نگهداری کنند تا در جشنواره جوایز شهرداری که به همین منظور برپا خواهد شد شرکت داده شوند.

 

پنجره: 

دیدگاه‌ها

محمد عرب زاده

بنام خدا شهردار محترم بوشهر باسلام، احتراما، به استحضار می رساند،بمنظور رعایت حقوق شهروندی معلولان و جانبازان و افرادی که مجبور به استفاده ازویلچر، کالسکه وچرخ دستی بهنگام استفاده از پیاده روها در سطح شهر بوشهرمی شوند!رعایت نکات ذیل توصیه می گردد! پیاده روها حتی المکان منطبق با استفاده معلولان طراحی شود. پیاده رو ها ناگهان به جوب آب ختم نشوند و با ساخت پل های کوپک به هم متصل شوند این نوع پیاده رو ها در سطح شهر زیادند بعنوان مثال جلوی درب نماز جمعه بغل تقاطع سینما ودیگری در نزدیکی استانداری بغل داروخانه بهمنش می باشد. نظارتی بر فواصل پل های فلزی انجام گیرد. کم کردن وجوع دریافتی از مردم وایجاد نارضایتی ،تسریع دروظایف خدمات رسانی شما و وبالا بردن روحیه خدمت گذاری به کشور ونظام اسلامی می باشد. با تشکروآرزوی توفیق روز افزون شما در زمینه خدمات رسانی به شهر بوشهر محمد عرب زاده حقوق دان وخدمت گذار ملت اسلامی ایران تلفن:۰۹۱۷۱۷۳۰۳۳۷

ناشناس

با سلام شهرداری باید ابتدا از داخل اصلاح شود من برای نوسازی به شهرداری مراجعه کردم و با پیشنهادات جالبی روبه رو شدم نظیر دستور نقشه رو بده ما تا کارت راه بیوفته و غیره..... من که اولین بارم بود نمیدونستم که این کارمندا اینقدر پشتشون گرمه مفاومت کردم و۵ ماه رفت و امدم اخرش منصرف شدم :(((( هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک خدا خودش به خیر کنه

ناشناس

باسلام وخسته نباشید همینطورکه زباله های خشک رااززباله های ترجدامی کنیم میتوان هسته ی گیاهان راهم ازسایرزباله هاجداکرده ودرنهالستانهای ویژه ی شهرداری به نهال تبدیل کرده وازآنها استفاده شود.باتشکر

editor

با سلام از نظرات خوب شما . لطفا تلفن و ایمیل خود را جهت تماس و ثبت در دایرکتوری ایده دهندگان شهرداری بوشهر ارسال فرمایید. با تشکر روابط عمومی شهرداری بوشهر

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.