معاون اداري، مالي و برنامه‌ريزي شهرداري بندر بوشهر اعلام کرد:

تحقق كامل بودجه ششصد میلیارد ریالی سال ۹۳ شهرداري بوشهر در هشت ماهه نخست سال

تحقق کامل بودجه شهرداری در سال ۹۳ در هشت ماهه نخست سال فرصت مناسبی جهت تسریع پروژه های عمران و خدمات شهری ایجاد می کند

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی شهرداری بندر بوشهر با تأکید بر اهمیت کسب درآمدهای پایدار جهت تقویت مدیریت شهری ، از تحقق بیش از ۱۰۰% بودجه شهرداری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر، عبدالامیر قاسمی  با بیان این مطلب که بودجه ۶۰۰ میلیاردی شهرداری برای سال ۱۳۹۳ در ۸ ماهه نخست سال محقق شده اعلام کرد :

۸۰% بودجه شهرداری بوشهر در سال ۹۳ در بخش درآمدهای ناشی از عوارض عمومی است که این بخش نیز با وصول ۴۸۰ میلیارد ریال بصورت کامل تحقق یافته است .

وی با نوید بخش خواندن تحقق کامل بودجه شهرداری مرکز استان  برای شهروندان بوشهر و توسعه شهری افزود :

با توجه به سیاستهای دولت جهت خودکفا اعلام کردن شهرداری‌ها و وابسته نبودن شهرداری‌ها به منابع مالی دولت، مدیریت هزینه و ایجاد درآمد پایدار از اصلی‌ترین وظایف شهرداری‌ بوشهر در سالجاری می‌باشد.

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی شهرداری بندر بوشهر با تاکید بر اهمیت کاهش و صرفه جویی در هزینه ها خاطرنشان کرد:

 تمام تلاش ما در مجموعه شهرداری بوشهر این است که در جهت قطع وابستگی درآمد شهرداری به چند ردیف درآمدی خاص مانند صدور پروانه و فروش تراکم، به سمت ایجاد درآمدهای پایدار حرکت کنیم .

معاون برنامه ریزی اداری و مالی شهرداری در پایان با قدردانی از زحمات شبانه روزی مهندس آزاد شهرکی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر ، از تلاشهای پرسنل شهرداری در جهت محقق شدن بودجه سال ۱۳۹۳ تشکر کرد.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.